Czwartek, 28 maja 2020. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Podziel się:

Podziel się:

II DEBATA OKSFORDZKA w Oranżerii Kultury

Zapraszamy do Oranżerii Kultury – 18. Listopada o godz. 12:30 na II Debatę Oksfordzką, w której zmierzą się uczniowie lidzbarskiej "Jagiellonki".

W ubiegłym roku w Oranżerii Kultury odbyła się I Debata Oksfordzka. Było to pierwsze takie wydarzenie w Lidzbarku Warmińskim. A emocje były ogromne! Zapewne i tym razem będzie to duże wyzwanie dla młodzieży, ale i niezwykle interesujące.

Tegoroczna debata odbędzie się w ramach projektu SAPERE AUDE – SKĄD POCHODZIMY, DOKĄD ZMIERZAMY. Chcemy, aby młodzież zanim opuści swoje rodzime szkoły i Lidzbark, miała poczucie tożsamości regionalnej, nabyła umiejętności przydatnych w dalszej edukacji i życiu, i nie wstydziła się bycia mądrym, kreatywnym i pełnym pasji.
Celem projektu jest umożliwienie młodym ludziom uczestnictwa w wydarzeniach, które w dużej mierze będą przygotowane przez nich samych, a będą to: Debata Oksfordzka, warsztaty prezentacji publicznej i komunikacji interpersonalnej, wieczór mówców, spotkania z Autorytetami, koncerty, całodniowa wycieczka edukacyjna z przewodnikiem.

Oczekujemy serdecznie.


Informacje i bezpłatne zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl, oraz tel. 517 262 146
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury
Oceń artykuł:

(0)