środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

Jak wakacje to tylko z Nimi! Recital Chóru Męskiego Rolika w Oranżerii Kultury

W kolejny Wieczór Czwartkowy, 11 lipca, w Oranżerii Kultury odbył się recital Chóru Męskiego Rolika. Na scenie wystąpił amatorski zespół wokalny dobrze znany lidzbarskiej publiczności.

Tego wieczoru dali recital przy wypełnionej do ostatniego miejsca Sali, a wśród gości byli nie tylko mieszkańcy Lidzbarka i okolicznych miejscowości, ale również osoby goszczące w naszym mieście na wakacjach. Program utworów był utrzymany w wakacyjnym klimacie - wysłuchaliśmy 10 znanych i popularnych polskich piosenek, z repertuaru m. in. Marka Grechuty, Piotra Szczepanika, czy Mieczysława Fogga. Tematyka utworów doskonale wpisała się w klimat kanikuły. Nie mogło więc zabraknąć piosenek o miłości w różnych jej odcieniach, żeby wspomnieć takie, jak "Bo to się zwykle tak zaczyna", "Kochać, jak to łatwo powiedzieć", "Białe zeszyty". Oprócz nich nasi wykonawcy przedstawili też utwory w lżejszym klimacie, jak chociażby "Słońce w kapeluszu" czy "Cicha woda". Wszystkie utwory były w aranżacji i przy akompaniamencie Pawła Rolikowskiego.

Atmosfera spotkania była bardzo ciepła, publiczność reagowała niezwykle emocjonalnie, wspólnie śpiewając i klaszcząc. Występy zwieńczyła owacja na stojąco i gorąco przyjmowane bisy, wśród których nasza publiczność została porwana w nurt cichej wody. A wszystko to za sprawą lidzbarskich, śpiewających mężczyzn, jak zawsze pełnych elegancji, wdzięku i humoru.

Jak wakacje to tylko z Nimi!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Jak wakacje to tylko z Nimi! Recital Chóru Męskiego Rolika w Oranżerii Kultury
Oceń artykuł:

(0)