Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Podziel się:

Podziel się:

W OBŁOKACH ROMANTYZMU - recital fortepianowy Michała Sztekmilera

Oranżeria Kultury zaprasza 9 czerwca o godz. 17:00 na recital fortepianowy w wykonaniu Michała Sztekmilera - studenta V roku Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie prof. Marii Koreckiej - Soszkowskiej. Wystąpi u nas tuż przed egzaminem dyplomowym!

Michał Sztekmiler urodził się w 1995 r. w Łodzi. W 2014 r. ukończył z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi i rozpoczął naukę w Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie prof. Marii Koreckiej – Soszkowskiej. Od najmłodszych lat Michał brał udział w konkursach pianistycznych - zdobywał nagrody i wyróżnienia. Jedną z ostatnich nagród było I miejsce oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu romantycznego na V International Competition – Festival for Young Pianists and Piano Teachers w Zarasai na Litwie. Stąd tytuł naszego koncertu W OBŁOKACH ROMANTYZMU.

W wykonaniu Michała usłyszymy utwory Chopina, Rachmaninova i Liszta.

Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: W OBŁOKACH ROMANTYZMU - recital fortepianowy Michała Sztekmilera
Oceń artykuł:

(0)