Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Zapraszamy na koncert - JEDNO SERCE - DWIE OJCZYZNY

Oranżeria Kultury zaprasza na koncert Evgena Malinowskiego - 24. maja 2019 r. o godz. 19:00. Recital składa się z wybranych przez samego artystę pieśni i poezji rosyjskich i polskich autorów. Podczas spotkania odbędzie się promocja najnowszej płyty JEDNO SERCE- DWIE OJCZYZNY.

Artysta jest aktorem, pieśniarzem, gitarzystą i dyrygentem, prezesem fundacji „Open Art”, twórcą Festiwalu im. Włodzimierza Wysockiego.
Evgen Malinowski był gościem Oranżerii Kultury dwa lata temu, mieliśmy wtedy okazję posłuchać utworów Okudżawy, Wysockiego, Rosenbauma.
Obecny recital to muzyczne spotkanie publiczności z artystą.Cały program i podwójna płyta, kolejna z serii „Syberyjski bard zaprasza” jest jakby 50-letnim podsumowaniem całego życia jak artystycznego tak i prywatnego na przestrzeni swoich 25 lat od urodzenia w Rosji, i 25 lat życia w Polsce. Intencją całości recitalu jest misja zbliżania kultur, jaką artysta sobie obrał na całe swoje życie publiczne.
Mecenasem wydarzenia jest firma SZKŁO spółka z o.o.

Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Koncert Evgena Malinowskiego — JEDNO SERCE — DWIE OJCZYZNY
Oceń artykuł:

(0)