Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Podziel się:

Podziel się:

Zofia Stryjeńska inaczej...

W najbliższy piątek, 14.06.2019 r., o godz. 18.00 dobrze rokujący, młodzi artyści z sekcji artystycznej, pn. Kreatywni Odkrywcy działającej przy Miejskim Domu Kultury w Ornecie zaprezentują w Galerii Art-Nova w Ornecie plon pracy artystycznej ostatniego projektu „Zofia Stryjeńska inaczej…”

W najbliższy piątek, 14.06.2019 r., o godz. 18.00 dobrze rokujący, młodzi artyści z sekcji artystycznej, pn. Kreatywni Odkrywcy” działającej przy Miejskim Domu Kultury w Ornecie zaprezentują w Galerii Art-Nova w Ornecie plon pracy artystycznej ostatniego projektu „Zofia Stryjeńska inaczej…”

Będzie to świat malowany spontanicznie, bez nacisku i z uśmiechem, a przy tym wszystkim z bogactwem ciekawych, zadziwiających spojrzeń na twórczość innego artysty. Kreatywni odkryją malarstwo Zofii Stryjeńskiej poprzez kolor, uczucia i własne przemyślenia. Przedstawią zupełnie nową, oryginalną jakość tego co już znamy.

W imieniu zaangażowanych w projekt serdecznie zapraszamy do Ornety na ul. Rycerską. Wystawa będzie czynna do 28.06.2019 r.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: M.K. oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Zofia Stryjeńska inaczej...
Oceń artykuł:

(0)