Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Profil użytkownika M.K.

Przegląd fotografii FotoZen

Podczas piątkowego wernisażu wystawy fotografii w orneckiej galerii sztuki Art-Nova wirtuozeria fotografii, bezkompromisowość, odwaga, wrażliwość, emocje, gra światła i pasja zostały zamknięte w jednym słowie – FotoZen. Wieczór promocji sztuki fotograficznej wzbudził szerokie zainteresowanie wśród odbiorców, za sprawą wielorakich treści i obiektów zatrzymanych w kadrze.

Fotografia „Fotozen” w Ornecie

Już w najbliższy piątek 15.11.2019 r., o godz. 18.00 w Galerii Art-Nova przy ul. Rycerskiej w Ornecie odbędzie się wernisaż twórczości Grupy Fotograficznej „Fotozen”.

Już w najbliższy piątek 15.11.2019 r., o godz. 18.00 w Galerii Art-Nova przy ul. Rycerskiej w Ornecie odbędzie się wernisaż...

Ucieszyć oko i duszę

Dnia 06.09.2019 r. w orneckiej galerii sztuki odbył się wernisaż wystawy malarstwa lokalnej twórczyni Oliwii Wencławskiej, pn. „Pejzaże z Damerau”.

Dnia 06.09.2019 r. w orneckiej galerii sztuki odbył się wernisaż wystawy malarstwa lokalnej twórczyni Oliwii Wencławskiej, pn. „Pejzaże z Damerau”....

Pejzaże z Damerau

Już w najbliższy piątek, 06.09.2019 r., o godz. 18.00 w Galerii Art-Nova w Ornecie tajniki swojej twórczości odkryje debiutująca w świecie sztuki ornecianka – Oliwia Wencławska. Malarstwo, właśnie otwiera przed nią niejednoznaczne, wielowymiarowe przestrzenie. Podczas wernisażu wystawy Oliwia odsłoni swoje najnowsze pomysły, opowie o tym co ją skłoniło do wejścia w artystyczny świat i dało odwagę by sięgać po najśmielsze marzenia związane z malarstwem.

Kobieta spod znaku różnorodności

Pięćdziesiąt dzieł, trzydziestu artystów, jeden wieczór, jedna galeria sztuki, w której centralne miejsce odegrała kobieta. O co chodzi? W miniony piątek 05.07.2019 r. w Galerii Art-Nova przy ul. Rycerskiej w Ornecie odbył się wernisaż wystawy „La femme – kobieta inspiracją w sztuce” ze zbiorów Mazurskiej Fundacji Sztuki Art-Progress.

La Femme – kobieta inspiracją w sztuce

Tym razem w Galerii Art-Nova przy ul. Rycerskiej w Ornecie weźmiemy pod lupę i przyjrzymy się z bliska kobietom będącym inspiracją w sztuce. Już 05.07.2019 r., o godz. 18.00 prześledzimy w jaki sposób zmieniał się obraz postrzegania ideału i kanonu kobiecego piękna w kolejnych epokach.

Twórczość Kreatywnych Odkrywców w Galerii Art-Nova

W miniony piątek w Galerii Art-Nova w Ornecie odbył się całkiem inny wernisaż… Inny, ponieważ uczestnicy grupy artystycznej, pn. „Kreatywni odkrywcy” funkcjonującej przy Miejskim Domu Kultury w Ornecie, pod okiem instruktor – artystki Iwony Dombek Rybczyńskiej zaprezentowali artystyczny plon pracy swojego ostatniego projektu.

Zofia Stryjeńska inaczej...

W najbliższy piątek, 14.06.2019 r., o godz. 18.00 dobrze rokujący, młodzi artyści z sekcji artystycznej, pn. Kreatywni Odkrywcy działającej przy Miejskim Domu Kultury w Ornecie zaprezentują w Galerii Art-Nova w Ornecie plon pracy artystycznej ostatniego projektu „Zofia Stryjeńska inaczej…”

Noc w Ornecie przepełniona historią

Podczas tegorocznej, V już edycji Nocy Muzeów w Ornecie, przeplatały się różne wątki historii mocno zakorzenione w dziejach miasteczka i w sercach jego mieszkańców. Były elementy nawiązujące do dawnej architektury Starego Miasta, do działalności wybitnego Warmiaka - Mikołaja Kopernika, 29 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego, czy 4 Pułku Jegierskiego. Pasje i zajęcia hobbystyczne: fotografia, nurkowanie, czy wcielanie się w postaci grup rekonstrukcji historycznych uzupełniały się z dobrą muzyką i najpiękniejszymi zabytkami Miasta Smoka.

Orneta zaprasza na V Noc Muzeów

Wielkimi krokami zbliża się jedno ze sztandarowych, majowych wydarzeń, cieszących się popularnością w Smoczym Miasteczku na Warmii. Orneta, bo o niej właśnie mowa, 11 maja 2019 r. wystartuje z długo oczekiwaną, V już edycją Orneckiej Nocy Muzeów. Będzie to nie lada gratka dla miłośników i pasjonatów tradycji miasta.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »