Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Profil użytkownika M.K.

IV Wystawa Warmińskiej Pracowni Ikony

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Orneckie „Agrorelaks” zorganizowało wystawę ikon w Sanktuarium Maryjnym w Krośnie k/Ornety.

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Orneckie „Agrorelaks” zorganizowało wystawę ikon w Sanktuarium Maryjnym w Krośnie k/Ornety. Uroczyste otwarcie odbyło się 5 lipca br....

Grafiki Marca Chagalla w Ornecie

Od 15 czerwca Galeria Art – Nova, przy ul. Rycerskiej w Ornecie powraca z nową wystawą. Podobnie jak na wzór lat ubiegłych w okresie wakacyjnym w orneckiej galerii będzie można podziwiać światową twórczość. Tym razem to kolekcja grafiki, przedstawiciela kubizmu i internacjonalizmu - Marca Chagalla z Mazurskiej Fundacji Sztuki Art.-Progress.

„Powód” w Galerii Art-Nova

Uczucia, sentymenty, rodzina, wspomnienia to główne motywy, których będzie można doszukać się na płótnach prezentowanych przez uczestników Grupy Artystycznej „Prima”, działającej przy Miejskim Domu Kultury w Ornecie podczas nadchodzącej wystawy, pn. „Powód” w Galerii Art-Nova w Ornecie.

Wystawa o emocjach w Galerii Art-Nova

Dnia 17 stycznia 2020 r. w Galerii Art-Nova w Ornecie lokalny twórca Michał Wiśniewski zaprezentował najnowszą wystawę malarstwa i pasteli, pn. „Ja i ja”.

Dnia 17 stycznia 2020 r. w Galerii Art-Nova w Ornecie lokalny twórca Michał Wiśniewski zaprezentował najnowszą wystawę malarstwa i pasteli,...

Człowiek, jako bohater różnych wersji samego siebie

W styczniu w Galerii Art-Nova, przy ulicy Rycerskiej w Ornecie będzie można poznać nieco bliżej wystawę o nastrojach i emocjach, które kierują ludźmi, zależnie od okoliczności i sytuacji, w których aktualnie się znajdują. Twórca Michał Wiśniewski, znany już w środowisku lokalnym z prac inspirowanych realnymi postaciami, tym razem za sprawą wystawy, pn. „Ja i ja”, odkryje cykl portretów malarskich i pasteli różnych oblicz bliskich mu osób, rodziny, krewnych, przyjaciół.

Przegląd fotografii FotoZen

Podczas piątkowego wernisażu wystawy fotografii w orneckiej galerii sztuki Art-Nova wirtuozeria fotografii, bezkompromisowość, odwaga, wrażliwość, emocje, gra światła i pasja zostały zamknięte w jednym słowie – FotoZen. Wieczór promocji sztuki fotograficznej wzbudził szerokie zainteresowanie wśród odbiorców, za sprawą wielorakich treści i obiektów zatrzymanych w kadrze.

Fotografia „Fotozen” w Ornecie

Już w najbliższy piątek 15.11.2019 r., o godz. 18.00 w Galerii Art-Nova przy ul. Rycerskiej w Ornecie odbędzie się wernisaż twórczości Grupy Fotograficznej „Fotozen”.

Już w najbliższy piątek 15.11.2019 r., o godz. 18.00 w Galerii Art-Nova przy ul. Rycerskiej w Ornecie odbędzie się wernisaż...

Ucieszyć oko i duszę

Dnia 06.09.2019 r. w orneckiej galerii sztuki odbył się wernisaż wystawy malarstwa lokalnej twórczyni Oliwii Wencławskiej, pn. „Pejzaże z Damerau”.

Dnia 06.09.2019 r. w orneckiej galerii sztuki odbył się wernisaż wystawy malarstwa lokalnej twórczyni Oliwii Wencławskiej, pn. „Pejzaże z Damerau”....

Pejzaże z Damerau

Już w najbliższy piątek, 06.09.2019 r., o godz. 18.00 w Galerii Art-Nova w Ornecie tajniki swojej twórczości odkryje debiutująca w świecie sztuki ornecianka – Oliwia Wencławska. Malarstwo, właśnie otwiera przed nią niejednoznaczne, wielowymiarowe przestrzenie. Podczas wernisażu wystawy Oliwia odsłoni swoje najnowsze pomysły, opowie o tym co ją skłoniło do wejścia w artystyczny świat i dało odwagę by sięgać po najśmielsze marzenia związane z malarstwem.

Kobieta spod znaku różnorodności

Pięćdziesiąt dzieł, trzydziestu artystów, jeden wieczór, jedna galeria sztuki, w której centralne miejsce odegrała kobieta. O co chodzi? W miniony piątek 05.07.2019 r. w Galerii Art-Nova przy ul. Rycerskiej w Ornecie odbył się wernisaż wystawy „La femme – kobieta inspiracją w sztuce” ze zbiorów Mazurskiej Fundacji Sztuki Art-Progress.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »