Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

„MARZYCIELSKA POCZTA” z V a Szkoły Podstawowej nr 1 nie ustaje w działaniach!

„MARZYCIELSKA POCZTA” z V a Szkoły Podstawowej nr 1 nie ustaje w działaniach!

Zakończyliśmy czwartą edycję naszej wolontariackiej akcji. Wiedzieliśmy, że Pawełek, do którego już raz dotarły nasze listy i kartki przeszedł kolejne zabiegi, czuje się lepiej i czeka na kolejną korespondencję. Postanowiliśmy zatem, że sprawimy mu znowu niespodziankę!
Przygotowania do skompletowania kolejnej wysyłki poprzedziliśmy wizytą w Urzędzie Miasta, gdzie spotkaliśmy się z panem burmistrzem Jackiem Wiśniowskim. Przedstawiliśmy cel naszej akcji i poprosiliśmy o wsparcie naszych działań. Wizyta upłynęła w miłej atmosferze, a po dwóch tygodniach otrzymaliśmy prezenty przeznaczone do wysyłki. Uczniowie z naszej szkoły też nas nie zawiedli i przekazali listy, kartki i drobne prezenciki. Wszystko zostało zapakowane i wysłane. Minęły zaledwie dwa dni i zadzwoniła do Pani Dyrektor mama Pawełka i nasz mały bohater z podziękowaniami i tak ciepłymi słowami, że łzy wzruszenia i szczęścia pojawiły się w naszych oczach. Piękne jest to, że możemy się cieszyć, sprawiając radość innym osobom. Cały czas trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia każdego dziecka. Życzymy im wielu uśmiechów, spokoju, wytrwałości i spełnienia marzeń.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi, Pani Dyrektor i wszystkim, którzy zaangażowali się i pomogli zrealizować marzenia tego wspaniałego chłopca!
Klasa V a z wychowawczynią.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Mariola Adela Karpowicz oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: „Marzycielska Poczta” działa
Oceń artykuł:

(0)