Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 1

" Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że przeżywając trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni".


Tymi słowami 13 października 2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim rozpoczęliśmy obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Na uroczystym apelu zgromadziliśmy się w auli szkolnej, gdzie uczniowie podziękowali nauczycielom za ich szczególną rolę, za trud i serce włożone w wychowanie i edukację, a pozostałym pracownikom szkoły za dbałość o czystość, estetykę oraz bezpieczeństwo
w szkole.
Klasa 3b pod kierunkiem wych. Marioli Bagińskiej przygotowała również program artystyczny pt. "Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd się wziął nauczyciel" dedykowany nauczycielom Gimnazjum nr1, ich nauczycielom, nauczycielom ich nauczycieli, a także ...wspaniałym uczniom.
W sposób humorystyczny pokazała scenki z życia szkoły, szczególnie takie, o których marzy nauczyciel - spokój, posłuszeństwo, dyscyplina, elokwencja wśród młodzieży.
Po programie występujący rozdali pedagogom kwiaty, a głos zabrała dyrektor Dorota Olszewska, która podziękowała za występ i życzyła wielu sukcesów nauczycielom oraz ich uczniom w roku szkolnym 2017/2018.


I.Podolecka-Flont


zdjęcia W.Dąbkowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Iwona Podolecka-Flont
Oceń artykuł:

(0)