Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Pitagoras , bądźże zdrów !

Na tę chwilę nasi gimnazjaliści czekali z utęsknieniem. Po 10 miesiącach nauki, ślęczeniu nad książkami, testami i wkuwaniu wiedzy do głowy, 23.06.2017 r. po raz ostatni udali się do szkoły, aby odebrać świadectwa, dyplomy, nagrody.

Oprócz radości jednak zakręciła im się łezka w oku, bo pożegnali klasy trzecie - szkolne koleżanki i kolegów, z którymi dzielili ciężki los żaków. Pożegnali też dwoje nauczycieli - p.Sylwię Gnat i ks. Adriana Bienasza, którzy odchodzą do innych placówek. Będzie się z nimi trudno rozstać!
Gromkimi brawami nagrodzili tęgie głowy - najlepszych uczniów klas 3. :Wiktorię Rutkowską (5.75), Jana Skrobuta (5.55), Mirellę Jaworską (5.31), Julię Niewiadomską ( 5,19), Szymona Katkowskiego (5,44), Barbarę Kabałę (5.06) oraz Karolinę Szadziun (5.00).
Uznanie zyskali również sportowcy, godnie reprezentujący Gimnazjum nr 1 na zawodach - wśród chłopców najlepszy okazal się Michał Łagocki, wśród dziewcząt - Karolina Szadziun .

Na zakończenie pani Dyrektor przypomniała o licznych sukcesach naukowych i artystycznych uczniów, zachęciła do czytania nie tylko lektur, przypomniała o bezpiecznym wypoczynku. Parę słów dodał Burmistrz J.Wiśniowski oraz przedstawiciel Rady Rodziców - A.Szałkowski, którzy zwrócili uwagę na rolę nauki, kultury i wychowania.
Uroczystość zakończył pełen humoru program artystyczny.

Teraz czas na relaks, a dla absolwentów po wakacjach - na początek nowego etapu edukacyjnego.
Powodzenia !I.Podolecka-Flont
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Iwona Podolecka-Flont
Oceń artykuł:

(0)