środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Podziel się:

Podziel się:

Napisać książkę....

Napisać książkę to wielkie wyzwanie, zwłaszcza dla początkujących literatów. Takiego zadania podjęły się 3 uczennice Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim, realizując ogólnokrajowy projekt Misja-książka pod okiem polonistki Sylwii Gnat.

Są to trzy gimnazjalistki: Paulina Kellner i Aleksandra Dąbrowska z klasy 3 a oraz Wiktoria Partas z klasy 3 b. Napisały one trzy opowiadania składające się na książkę pt."Nasze jutro".
Same też zaprojektowały okładkę. Co mówią o udziale w projekcie?

- Książka przedstawia historię nastolatków - Jasmine, Mii oraz Mike'a. Każde z nich boryka się z własnymi problemami takimi jak utrata kogoś bliskiego, odrzucenie przez bliskich lub brak miłości czy samoakceptacji. Bohaterowie spotykają się w wyniku nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności i... zaczyna ich łączyć wspólna sympatia oraz miłość. Prawdziwa przyjaźń, pierwsza miłość i nowa nadzieja - to wszystko znajduje się w naszej książce - mówi Wiktoria.
- Bardzo zależy nam, aby znaleźć się w pierwszej pięćdziesiątce na liście książek, na które oddano największą liczbę głosów, gdyż owe pozycje zostaną wydrukowane w formie papierowej . Jednak brakuje ok.300 głosów, aby dostać się na 50. miejsce - dodaje Paulina.
- Zwracamy się wiec do lidzbarczan z gorącą prośbą o oddanie głosu na stronie www.ridero.pl. Mamy nadzieję, że nasza książka zostanie pozytywnie odebrana, a dzięki ciekawej fabule nie będzie można się od niej oderwać.
- Link do książki to : https://ridero.eu/pl/books/nasze__jutro/- instruuje Ola. - Po wybraniu opcji 'zagłosuj na książkę' poprzez adres e-mail, na poczcie w katalogu spam pojawi się wiadomość.

Dziewczęta liczą na Państwa głos. Przeczytajcie i zagłosujcie, dajcie szansę nowym talentom !


Iwona Pdolecka-Flont

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Iwona Podolecka-Flont oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Napisać książkę...
Oceń artykuł:

(0)