Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Podziel się:

Podziel się:

Podziel się ... lekturą !

Szanowni Mieszkańcy naszego miasta ! Przyjaciele młodzieży szkolnej ! Uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim zwracają się z gorącą prośbą o uzupełnienie zbiorów naszej szkolnej biblioteki.

Obecnie księgozbiór lektur jest zużyty , niepełny, zniszczony lub zaczytany. Wiele woluminów nie nadaje się już do wypożyczania. Ty samym uczniowie pozbawieni są łatwego dostępu do książek i możliwości sprawnego przygotowania do zajęć języka polskiego.
Jeżeli w Państwa biblioteczkach zalegają lektury gimnazjalne ( lista poniżej) lub pragniecie zostać sponsorami, darczyńcami, prosimy o kontakt z nauczycielem bibliotekarzem (tel.784271816 ) lub z sekretariatem szkoły (tel. 89 767 2681).

Dziękujemy za dar serca i dbanie o naszą młodzież : „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym potrafi dzielić się z innymi”.

Lista lektur:

H. Sienkiewicz „Krzyżacy”, A.Fredro „Zemsta”, A.Kamiński „Kamienie na szaniec”, Molier „Skąpiec”, J.Słowacki „Balladyna”, A.Christie „Klątwa starej służki”, W. Szekspir „ Romeo i Julia”, A. Bahdaj, „Telemach w dżinsach”, M.Musierowicz „Opium w rosole”, P.Huelle „Weiser Dawidek”, J.R.R. „ Hobbit, czyli tam i z powrotem”.Iwona Podoleka-Flont
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Iwona Podolecka-Flont oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Podziel się... lekturą !
Oceń artykuł:

(0)