Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Podziel się:

Podziel się:

" Jest taki dzień..."

22 grudnia 2015 r.w świątecznie udekorowanej szkole, przy wtórze kolęd i pastorałek, uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 1 obchodzili zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Nad programem artystycznym młodzieży składającym się z montażu słowno-muzycznego czuwała p.Bożena Pelik -Ogonowska, natomiast ksiądz Adrian Bienasz zaprosił do wspólnego kolędowania wszystkich uczniów klas I, II i III. Przy wtórze gitar, fletów, bębenków rozbrzmiewały słowa "Dzisiaj w Betlejem...", "Cicha noc...", a w sercach robiło się jakoś cieplej i radośniej.
Szczególnie miłą niespodzianką były też odwiedziny absolwentów, którzy przyszli z życzeniami świątecznymi i kolędą do dawnej szkoły.
Pod koniec spotkania ogłoszone zostały wyniki konkursu na najładniej ozdobioną klasę. Po zaciętej rywalizacji na strojne choinki, różnorodne gwiazdy i łańcuchy okazało się, że I miejsce zajęła klasa 2 b, II miejsce klasa 2 a, natomiast III- klasa 1 a.
Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na Wigilie klasowe, aby świętować przy suto zastawionych stołach i obdarowywać się prezentami.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Iwona Podolecka-Flont
Oceń artykuł:

(0)