Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Profil użytkownika Iwona Podolecka-Flont

Zakończenie działalności Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim

Dnia 19.06.2019 r. po 20 latach działalności, w związku z reformą oświatową, nastąpiło uroczyste zamknięcie Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim.

Do szkoły w tym szczególnym dniu przybyli zaproszeni goście – dyrektorzy szkół, przedstawiciele władz, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. Po...

Obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości w Gimnazjum nr 1

W dniu 9 listopada 2018 r. wraz z klasą 3 b miałam przyjemność przygotować apel upamiętniający 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Był to wyjątkowy dzień nie tylko dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników Gimnazjum nr 1, ale dla wszystkich Polaków czczących historię narodu polskiego.

Ku przestrodze

Dnia 7.11.2018 r. o godzinie dziewiątej w Lidzbarskim Domu Kultury odbył się coroczny konkurs spektakli profilaktycznych, organizowanych pod patronatem Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim.

Wszyscy chętni uczniowie z lidzbarskich szkół podstawowych i gimnazjów...

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży - czas na poznawanie kultury i obyczajów naszych sąsiadów

W dn. 23-29.09.2018 uczniowie Gimnazjum nr 1, Szkoły Podstawowej nr 1, nr 3 i nr 4 w Lidzbarku Warmińskim uczestniczyli w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży w Jenie, a w dn. 14-20.10.2018 odbyła się rewizyta uczniów z Niemiec w Lidzbarku.

Gotowi na start, czyli uroczyste otwarcie boiska sportowego

Od lat czekaliśmy na nowe boisko sportowe - nowoczesne, wielofunkcyjne, dające możliwości pełnego rozwoju fizycznego dzieciom i młodzieży. I w końcu nadszedł tak długo oczekiwany moment. 5 września 2018 r. byliśmy świadkami uroczystego przecięcia wstęgi i oddania do użytku nowego obiektu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku uroczyście przywitaliśmy rok szkolny 2018/2019. Na pięknym, nowoczesnym boisku w galowych strojach ustawili się uczniowie, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim.

Po uroczystym wprowadzeniu sztandarów głos zabrała Pani...

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Czas nauki i wytężonej pracy w roku szkonym 2017/2018 w Gimnajum nr 1 dobiegł końca 22 czerwca. Nadeszła chwila pożegnania i podsumowania, refleksji.

Za sukcesy szczególnie docenieni i wyróżnieni zostali na apelu uczniowie klas trzecich - absolwenci szkoły. Uroczystość odbywała się w auli szkoły....

Poloneza czas zacząć

Jak co roku, tak i teraz uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 szykowali się do balu zorganizowanego przez rodziców absolwentów. Eleganckie garnitury i szykowne sukienki zmieniły wesołych żaków w dystyngowaną młodzież.

18.06.2018 r. o godz. 18.00 w sali bankietowej w Termach Warmińskich...

Wypromować czytanie

W bibliotece szkolnej Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warminskim 25 maja 2018 r zakończył się konkurs promujący książkę i czytelnictwo "Warto czytać".

Konkurs obejmował trzy kategorie : rezenzję książki, pracę plastyczną lub prezentację multimedialną. Celem było stworzenie uczniom możliwości...

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Spotkania z Poezją"

Warto rozwijać talenty, dokładać starań, szlifować umiejętności.

Wie o tym Marta Kosowska, uczennica Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim, która została laureatką na szczeblu rejonowym, a następnie reprezentowała nas w województwie. 25.05.2018 r. zajęła II miejsce w XXXVI Wojewódzkim Konkursie...