Sobota, 19 września 2020. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Podziel się:

Podziel się:

XIII Konkurs Wiedzy o Twórczości Ireny Kwinto pod Patronatem Burmistrza Miasta Jacka Wiśniowskiego

XIII Konkurs Wiedzy o Twórczości Ireny Kwinto pod Patronatem Burmistrza Miasta Jacka Wiśniowskiego odbył się 26 maja po raz kolejny w Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Lidzbarku Warmińskim.

Konkurs Wiedzy o Twórczości Ireny Kwinto posiada już swoją historię, tradycję i odpowiednią rangę nadaną mu poprzez patronat Burmistrza Miasta Jacka Wiśniowskiego. W związku z tym w tym roku gościła u nas pani wiceburmistrz Marzena Newelska. Dzieci otrzymały nagrody sponsorowane przez Burmistrza Miasta i przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Co roku mamy zaszczyt gościć na Konkursie pana Stanisława Kwinto syna pisarki, który opowiada dzieciom o swojej mamie, wspomina i pokazuje cenne pamiątki, w tym Order Uśmiechu-międzynarodowe odznaczenie za działania przynoszące radość dzieciom.
W tym roku w konkursie wzięło udział 15 uczniów z lidzbarskich szkól podstawowych.

Laureatem Nagrody Burmistrza Miasta Lidzbarka Warmińskiego została
Olga Kozłowska ze SP nr 3.
I miejsce zajął Filip Orłowski ze SP nr 3.
II miejsce zajęła Justyna Sturlis SP nr 3.
III miejsce zajęła Maja Montewka SP nr 4.

Gratulujemy bardzo serdecznie Laureatce Konkursu i pozostałym uczniom, którzy zdobyli nagrodzone miejsca oraz dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejska Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Warmińskim
Oceń artykuł:

(0)