Sobota, 19 września 2020. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Podziel się:

Podziel się:

Odwiedzili nas Joanna Fertacz oraz Grzegorz Gromek

Po raz pierwszy w tym roku lidzbarska publiczność miała okazję spotkać się z „Teatrem przy Stoliku” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku Warmińskim.

W prezentowanym teatrze słowa wystąpili Joanna Fertacz i Grzegorz Gromek, słowo wstępne wygłosiła Elżbieta Lenkiewicz. Tym razem aktorzy olsztyńskiego Teatru im. Stefana Jaracza zaprezentowali sztukę pt. "Kto nas odwiedzi". Błyskotliwą komedię z udziałem lokaja, pastora, notariusza, doktora, milady oraz jej męża Eryka. Podczas kolacji, zgodnie z przyjętym od lat rytuałem, lokaj, popijając kolejne trunki odgrywa role … nieistniejących, bo dawno już zmarłych… gości. Im bardziej ciekawie zaczyna być przy stole, tym bardziej zaczyna ujawniać się tajemnica śmierci lorda Eryka. Co jest prawdą, a co wytworem wyobraźni? To pytanie autor tej błyskotliwej komedii pozostawił widzom. Na zakończenie spektaklu zgromadzona publiczność podziękowała aktorom owacją na stojąco.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejska Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Warmińskim
Oceń artykuł:

(0)