Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

Spotkanie z autorem pierwszego w Polsce poradnika dotyczącego uzależnienia od gier komputerowych Krzysztofem Piersem.

Krzysztof Piersa - autor książki "Komputerowy Ćpun" pierwszego w Polsce poradnika dotyczącego uzależnienia od gier komputerowych i "Trenera Marzeń".

Przemierza Polskę wzdłuż i wszerz rozmawiając z młodzieżą jak i z dorosłymi o cienkiej granicy jaka dzieli pasję z uzależnieniem. Jako praktyk, porusza się w aktualnych zagadnieniach, tłumacząc wszelakie cyfrowe zjawiska. Cytowany przez Newsweek psychologia, Onet, Gazeta.pl. Opowiadał o uzależnieniu od gier komputerowych w telewizjach śniadaniowych, konwentach fantastyki, sympozjach i konferencjach (m.in.TEDEx w Katowicach). Terapeuta uzależnień, pasjonat gier komputerowych i e-sportu, youtuber, pisarz fantastyki i modelarz z zamiłowania. W ciągu trzech lat odbył ponad 400 spotkań autorskich na obszarze całej Polski. Cieszy się dobrą opinią i zaufaniem dyrektorów szkół, bibliotek i nauczycieli.


27 luty godz. 9.00 spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku Warmińskim
27 luty godz. 12.00 spotkanie w Bibliotece Publicznej Gminy Lidzbark Warmiński Filia w Rogóżu
28 luty godz. 9.00 spotkanie w Bibliotece Publicznej Gminy Lidzbark Warmiński w Kraszewie
28 luty godz. 12.00 spotkanie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ornecie
1 marzec godz. 9.30 spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kiwitach
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejska Biblioteka Publiczna w Lidzbarku Warmińskim oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Spotkania z Krzysztofem Piersa
Oceń artykuł:

(0)