Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

I Zjazd Absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim

Wspomnień czar, miłe chwile.

16 czerwca w SOSW odbył się I Zjazd Absolwentów. Licznie przybyłych gości powitała pani dyrektor Aldona Borys. Część absolwentów jest uczestnikami lidzbarskich warsztatów zajęciowych, część przybyła z domów rodzinnych z własnymi potomkami. Były wspomnienia wychowanków, prezentacje zdjęć i kronik szkolnych. Mili goście wpisali się do pamiątkowej księgi gości, w której utrwalamy najważniejsze wydarzenia z życia ośrodka. Po części oficjalnej odbył się w piknik w naszym sadzie. Najwięcej emocji wzbudziły rozgrywki sportowe i konkurs o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Atrakcją była możliwość samodzielnego tworzenia ogromnych baniek mydlanych. Na gości czekał słodki poczęstunek a dj Michał przygrywał skocznie do tańca.
Festyn zakończyła pyszna grochówka oraz ognisko z kiełbaskami. Wrażeń i opowieści uczestników zjazdu starczy na kolejny rok, bo mamy nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją naszej szkoły.
Wszystkim zaangażowanym w organizację zjazdu serdecznie dziękujemy, a czytelnikom naszych artykułów życzymy słonecznego lata.

MK, AK
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Kuształo oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Wspomnień czar, miłe chwile
Oceń artykuł:

(0)