Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Podziel się:

Podziel się:

Utalentowane uczennice ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim

Kolejne uczennice naszego ośrodka nagrodzone wyjątkową nagrodą.

16 października w Lidzbarskim Domu Kultury odbyła się uroczystość IX POWIATOWEGO SPOTKANIA Z TALENTEM. Wśród wielu nagrodzonych uczniów ze szkół powiatu lidzbarskiego wyróżnionych zostało dwoje z naszego Ośrodka. Angelika Tararuj i Marta Urbanowicz to uczennice szczególne i wybitne pod wieloma względami.
Angelika Tararuj – Wyróżnia się szczególnie wysoką kulturą osobistą, dużym zaangażowaniem w życie klasy i szkoły. To wzorowa uczennica, bardzo lubiana przez swoich rówieśników i nauczycieli. Chętnie pomaga słabszym i potrzebującym. Aktywnie bierze również udział w życiu szkoły. Bierze aktywny udział w pracach kół zainteresowań: ekologicznym i teatralnym.
Marta Urbanowicz – Marta jest osobą pracowitą, ambitną i kreatywną. Angażuje się czynnie w różnych formach pracy szkoły. Jest bardzo lubiana i koleżeńska. Potrafi nieść pomoc innym. W każdej sytuacji a swoją otwartością zjednuje sympatię zarówno nauczycieli jak i kolegów i koleżanek. Jest osobą, która wyjątkowo angażuje się w przygotowania licznych imprez i uroczystości szkolnych. Bierze aktywny udział w pracach kół zainteresowań: ekologicznym i teatralnym.

AK
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Kuształo oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Utalentowane uczennice ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim
Oceń artykuł:

(0)