Tenisiści z medalami mistrzostw województwa

2023-10-26 08:20:00(ost. akt: 2023-10-26 08:28:17)
Alicja Niedźwiecka zdobyła srebrny medal Mistrzostw Województwa LZS w tenisie stołowym

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

Dobra wiadomość: Alicja Niedźwiecka ze srebrem, a Jacek Onufrowicz z brązem wrócili z Mistrzostw Województwa LZS.
Tenisiści stołowi z powiatu lidzbarskiego mają za sobą bardzo udany weekend. Alicja Niedźwiecka z Ornety wywalczyła srebrny, a Jacek Onufrowicz z Lidzbarka Warmińskiego brązowy medal 64. finału Wojewódzkiego Turnieju LZS o Puchar Radia Olsztyn.

Podczas sobotnich zawodów w Ostródzie do stołów stanęło ponad 200 uczestników! Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych kobiet oraz sześciu kategoriach wiekowych mężczyzn.
W żeńskiej grupie 3. po srebro sięgnęła Alicja Niedźwiecka, a w męskiej grupie 5. brąz zdobył Jacek Onufrowicz.

Dobry występ zanotował również Marcin Wróblewski z Lidzbarka Warmińskiego, który w silnej stawce grupy 4. uplasował się na miejscach 7-8.
Powiat lidzbarski miał jeszcze jeden akcent w tym turnieju. Piotr Macyra - zawodnik OKTS Orneta zakończył turniej w grupie 3. mężczyzn na pozycjach 9-12.