Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Wirtualny Lidzbarski Dom Kultury

2020-11-23 12:52:23 (ost. akt: 2020-11-23 13:02:29)

W związku z obowiązującymi obostrzeniami LDK postanowił przenieść działalność w przestrzeń internetową. Najbliższe wydarzenie już 24 listopada, czyli spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek.

Jak widać pandemia nie zatrzymała działalności domu kultury, choć zmieniła ona formę. Wydarzenia odbywają się, ale bez udziału publiczności. A przynajmniej fizycznego udziału.

Na profilu Facebook Lidzbarskiego Domu Kultury będzie można oglądać transmisje na żywo koncertów i spektakli. Może wziąć w nich udział każdy, kto ma dostęp do Internetu, niezależnie gdzie się znajduje.

Już jutro, 24 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się spektakl pt." Białe Tango" w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru Lalek.

///Trzech prawdziwych facetów zderza się z legendą – prawdziwą, warmińsko-mazurską Królewną szukającą swojego serca. Jej nietypowa wizyta będzie okazją, aby przyjrzeć się naszej polsko-słowiańskiej kondycji, a może nawet duszy? W XXI wiek wkrada się duch mitów i baśni, stare wierzenia stają obok współczesnych kontrowersji.///


Współczesny tekst poruszający między innymi tematykę mowy nienawiści, agresywnych zachowań, które możemy zaobserwować w otaczającej codzienności. Spektakl utrzymany jest w konwencji żywoplanowo-lalkowej i adresowany do młodzieży i widzów starszych (wiek od 12 lat).

Źródło: LDK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages