Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Orneckie Smoki w Iławie

2020-11-18 13:44:03 (ost. akt: 2020-11-18 13:46:56)

Autor zdjęcia: Smok Orneta

W niedzielę 15 listopada na strzelnicy "Gertruda" w Iławie, członkowie naszego koła KS " Orneckie Smoki" LOK Orneta, kolejny raz mieli zaszczyt reprezentować nasze wspaniałe miasto w III spotkaniu Drużynowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS 2020 w strzelaniu z broni pneumatycznej.

Nasz gród reprezentowały 3 drużyny, ORNETA II i ORNETA III z naszego koła, oraz ORNETA I drużyna KS Alfa Reduta Orneta. Poziom był bardzo wysoki, a walka wyrównana. Nasze drużyny w składzie Marcin Szeremeta, Mariola Leszczyńska, Sebastian Leszczyński zajęły odpowiednio 4 i 8 miejsce (Kinga Dobosz, Gabriela Leszczyńska, Mariusz Kozłowski, Mateusz Krupa i Szymon Lachowicz). Dodatkowo, indywidualnie w II rzucie w Jezioranach brązowy medal za 3 miejsce w kat. karabin odebrała Pani Mariola Leszczyńska, a w Iławie 2 miejsce w kategorii pistolet zajął Sebastian Leszczyński.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyników naszych drużyn, cieszymy się, że nasza młodzież może godnie reprezentować Ornetę i zdobywać cenne doświadczenie, które przyda im się, nie tylko na zawodach, ale i pewnie w dorosłym życiu codziennym.

KS Smok Orneta


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kort #3008656 | 10.10.*.* 18 lis 2020 23:39

    BRAWOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages