Popularne artykuły

Wakacyjny obóz karate

2011-09-06 12:23:10 (ost. akt: 2011-09-06 13:02:56)

Obóz zorganizowano w obiektach Zespołu Szkół z Nauczaniem Języka Ukraińskiego w klasycznej oprawie Japońskiego Dojo. Wakacyjny obóz karate

Autor: Mirosław Litwin

W dniach 16-22 sierpnia w Górowie Iławeckim odbyła się letnia akademia Kyokushin Karate, w której uczestniczyło 204 zawodników z: Ornety, Dobrego Miasta, Elbląga ,Malborka, Grudziądza, Otwocka i Józefowa. Gościem specjalnym obozu był shihan Jacek Czerniec 5 dan z Lublina, oraz sensei Iza Sularz, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy w kategorii kata. Kursanci letniej szkoły karate przez 7 dni rozszerzali swoje umiejętności podziwiając uroki malowniczego Górowa Iławeckiego. W obozie uczestniczyły czołowe zawodniczki Orneckiej Sekcji Karate , aktualna mistrzyni Polski Maria Raś, brązowa medalistka M.P Andżelika Zyskowska oraz Lidzbarska mistrzyni Diana Pachulska.

Zawodniczki zaliczyły powyższy obóz ze wspaniałą formą przygotowania do startu w nowym sezonie. Na uroczyste zakończenie obozu przybyły przedstawicielki Kuratorium Oświaty Delegatury Elbląskiej. Młodzież za pośrednictwem Sekretarza Urzędu Miasta Górowa Iławeckiego serdecznie podziękowała Oldze Sycz, Mirosławowi Olejnikowi,, Mirosławowi Tchórzowi oraz Krzysztofowi Szulcowi za pomoc w organizacji obozu. Szczególne podziękowanie przekazano panu Mironowi Syczowi za osobisty wkład i wysiłek wniesiony w troskę o rozwój dzieci i młodzieży.

Shihan Jacek Czerniec, Wojciech Kunicki sensei z Elbląga i Mirosław Litwin serdecznie podziękowali panu Mironowi Syczowi za osobisty wkład i wysiłek wniesiony w rozwój karate Kyokushin na Warmii i Mazurach.
Mirosław Litwin
Komentarze 1 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. aaa #371555 | 80.54.*.* 06-09-2011 12:46

    Sularz chyba przez "rz"

    ! - + odpowiedz na ten komentarz