Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Jeden z pracowników firmy Wenglorz zarażony koronawirusem

2020-08-07 12:18:15 (ost. akt: 2020-09-01 10:47:34)

Autor zdjęcia: Pixabay

Jeden z pracowników firmy Wenglorz został zarażony koronawirusem. Był gościem na weselu w powiecie bartoszyckim, na którym zaraziło się co najmniej sześć osób. 18 osób — (pracownicy Wenglorza i ich rodziny) jest na kwarantannie.

— Na kwarantannie są te osoby, które miały z kontakt z zarażonym oraz ich rodziny — poinformował Wojciech Borowy, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lidzbarku Warmińskim. — W przyszłym tygodniu pobierzemy od pracowników wymazy.

Mamy też na kwarantannie dwie osoby, w tym jedna pracownica firmy Warmińska sp. z o.o. (dawniej Spółdzielnia Inwalidów), które miały kontakt z osobami z pozytywnym wynikiem covid-19.

To goście spoza naszego województwa, którzy odwiedzili lidzbarczan w miniony weekend, a po powrocie do domu stwierdzono u nich zakażenie koronawirusem.

Obu mieszkankom naszego powiatu także w przyszłym tygodniu zostaną wykonane wymazy.

lub

Aktualizacja

W Wenglorzu przeprowadzono wszelkie procedury zlecone przez Sanepid. W szczególności wykonano testy w kierunku Covid-19 wśród pracowników firmy, które wykazały ujemne wyniki. Dlatego wszyscy pracownicy wrócili do pracy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages