Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Wszczął awanturę, bo nie dostał papierosa

2020-07-23 09:53:53 (ost. akt: 2020-07-23 09:54:39)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Zatrzymaniem w policyjnym areszcie zakończyła się interwencja domowa przeprowadzona wobec 63-letniego mieszkańca gminy Kiwity. Pijany mężczyzna wyzywał, groził pozbawieniem życia i próbował uderzyć swoją żonę.

Wczoraj (22.07.20) około godz. 17.00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin mieszkającej na terenie gm. Kiwity.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą interwencji był 63-latek. Jak się okazało mężczyzna wrócił do domu pod znacznym działaniem alkoholu i wszczął awanturę z żoną. Agresor miał pretensję, że partnerka odmówiła mu papierosa.

W trakcie wyzywania i krzyków agresor próbował uderzyć pokrzywdzoną. Kobieta uchyliła się przed ciosem, uciekła do pokoju i wezwała policjantów na pomoc.

Podczas awantury mężczyzna groził też żonie pozbawieniem życia. Przed przybyciem policji 63-latek uciekł z domu. Policjanci po kilku minutach znaleźli agresora w pobliskich zakrzaczeniach.

W trakcie interwencji mężczyzna nadal zachowywał się agresywnie wobec swojej partnerki. Policjanci, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo zgłaszającej, odizolowali od niej pijanego 63-latka.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą tzw. Niebieskiej Karty. Teraz funkcjonariusze sprawdzą sytuację rodziny.
Informacja KPP

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages