Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

WYDARZENIA TEATRALNE W ORANŻERII KULTURY

2020-07-17 11:04:10 (ost. akt: 2020-07-17 11:06:00)

Autor zdjęcia: Oranżeria Kultury

Oranżeria zaprasza na niezwykłe wydarzenia kulturalne z udziałem wykonawcy performancu Adamem Walnym w czwartek 23 lipca.

Godz. od 13:00 do 16:00 – TEATRALNE WARSZTATY RODZINNE - „Teatr Przedmiotu” kierowane są do Całych Rodzin. Wspólnie ustawimy scenografię, zapoznamy się z rekwizytami i kostiumami. Można dołączyć o dowolnej godzinie.

Godz. 16:00 – SPEKTAKL „NOE” z twórczym udziałem publiczności. Adam Walny zaprezentuje plenerowe widowisko w oryginalnej technice – figur & instrumentów – grających na żywo zarówno, jako instrumenty i figury. Scenariusz został napisany przez Artystę na podstawie Księgi Rodzaju. Muzykę skomponował Jan Wyszkowski.

Adam Walny ur. 1972 r. w Poznaniu, z wykształcenia jest lalkarzem oraz reżyserem teatru lalek. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Artysta założył Instytut Teatru Przedmiotu – objazdowy zespół edukacji teatralnej. Walny jest twórcą takich widowisk jak m. in. Kuglarz i Śmierć, Motyl, Przygody Kropli Wody, Genesis, Kamieniarz, Szekspir - made in Poland.

Zapraszamy Miłośników Teatrów tradycyjnego i alternatywnego bez względu na wiek – ilość miejsc jest ograniczona. Ważna informacja – obowiązuje rezerwacja.

Informacje i zapisy, kontakt: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146
Organizatorzy


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: OranzeriaKultury

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages