Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Grupy dziecięce lidzbarskiej Polonii zakończyły sezon sportowy 2019/2020

2020-07-13 12:58:11 (ost. akt: 2020-07-13 13:25:25)

Autor zdjęcia: Ola Miecznikowska

Sobotę 4 lipca zarząd lidzbarskiej Polonii zarezerwował wyłącznie dla swoich najmłodszych członków. Właśnie wtedy miało miejsce coroczne zakończenie sezonu sportowego młodych adeptów piłki nożnej lidzbarskiego klubu. Na miejsce tego święta w tym roku wybrano siedzibę jednego z głównych sponsorów Polonii, a dokładnie piękny ogród Państwa Ewy i Mariusza Miecznikowskich.

Przybyłych zawodników wraz z ich opiekunami w imieniu całego zarządu powitał Prezes klubu Robert Kanclerz. Podziękował wszystkim za udany sezon, który niestety musiał zostać przedwcześnie zakończony z powodu panującej w kraju pandemii. Pogratulował zawodnikom ale także ich rodzicom profesjonalizmu w szybkim dostosowaniu się do nowej rzeczywistości w związku z panującym zagrożeniem COVID-19 oraz wyraził nadzieję na szybki powrót do tak wyczekiwanych zmagań piłkarskich.

Na tym zakończono oficjalną część oraz przemowy ponieważ to jest to czego dzieci nie lubią najbardziej. Swoje pomysły na miłe spędzenie czasu mogli przedstawić obecni na tym spotkaniu, uwielbiani przez swoich podopiecznych trenerzy lidzbarskich grup piłkarskich. Nie było dla nikogo zaskoczeniem, że ten piknik zdominowały zabawy i rywalizacja przy użyciu piłki nożnej. Rozegrano kilka spontanicznych turniejów, w których rywalizowali zarówno sami zawodnicy, ich rodzice, trenerzy oraz członkowie zarządu. Najmłodsi pod opieką pań trenerek Akademii Przedszkolaka puszczali wielkie bańki mydlane oraz tworzyli z balonów figurki zwierząt. Ich starsi koledzy z powodzeniem rywalizowali w niezwykle wymagającą siatko-nogę.

To wszystko co wydarzyło się do tej pory nie miało jednak aż takiego znaczenia jak chwila, w której na trawiastej górce pojawił się foliowy rękaw a nad nim polewający go wodą kierownik lidzbarskiej Polonii. Zabawa w wodzie oraz wspaniała rywalizacja w zjazdach na foliowej zjeżdżalni zdominowała większość zabaw tego dnia. Porwała ona także samych rodziców co najbardziej podobało się najmłodszym uczestnikom tego wydarzenia. Zwieńczeniem popołudniowego świętowania było pieczenie kiełbasek na wspólnym ognisku oraz słodkości przygotowane przez członków zarządu oraz rodziców. Tym z państwa, którym właśnie takie zwieńczenie sportowych zmagań przypadło do gustu, ale przede wszystkim każdemu, kto poszukuje profesjonalnego podejścia do realizowania sportowych pasji swojego dziecka przypominamy iż Polonia Lidzbark Warmiński prowadzi całoroczny nabór dzieci do swoich grup młodzieżowych.

Więcej informacji na stronie klubu.

Polonia Lidzbark


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages