Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Cały powiat ćwiczy i zbiera kasę

2020-07-01 11:27:12 (ost. akt: 2020-07-01 11:38:56)

W mediach społecznościowych rosnącą popularnością cieszy się tzw. #GaszynChallenge. Biorą w nim udział urzędnicy, pracownicy służb mundurowych, pracownicy firm, nauczyciele, a także wszyscy, którzy chcą w ten sposó pomóc potrzebującym. Generalnie chodzi o to, żeby zrobić pompki i przysiady, nagrać film, wpłacić pieniądze i do udziału „zmusić” kolejnych.

#GaszynChallenge to wyzwanie, do którego trzeba dostać nominację od kogoś, kto już zadanie wykonał. Wtedy trzeba zebrać odważnych, ustawić ich przed kamerą i zrobić 10 pompek lub 10 przysiadów. Każdy z uczestników zabawy wpłaca 5 zł lub 10 zł na wybrany cel, najczęściej są to chore, potrzebujące wsparcia finansowego dzieci. Po wykonaniu zadania ma się prawo do nominowania kolejnych osób, a te nominują kolejne, i tak dalej.

W powiecie lidzbarskim w akcji udział wzięli m.in. Urząd Miasta Lidzbark Warmiński, Urząd Miasta Ornety, Urząd Gminy Lidzbark Warmiński, Urząd Gminy w Lubominie, reprezentacje sołectw, Powiatowy Urząd Pracy, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lidzbarku Warmińskim i Ornecie, strażacy Państwowej Straży Pożarnej, druhowie wielu OSP regionu, policjanci, nauczyciele, Joannici, bibliotekarze... i wiele innych firm i instytucji. Ich liczba stale rośnie, a oprócz dobrej zabawy i promocji zdrowej aktywności, pomoc szerokim strumieniem płynie dla potrzebujących osób.

oko

Poniżej przykład #GaszynChallenge w wykonaniu pracowników Urzędu Miasta Lidzbark WarmińskiPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. aaa #2942163 | 195.136.*.* 1 lip 2020 20:34

  a jakie to podwyzki sa kolego bardziej zapytaj o podwyzki swojego króla jaroslawa czemu ceny w skkepach rosna w zaskakujacym tempie

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Potężny Warmianin #2941904 | 195.136.*.* 1 lip 2020 12:28

  Napiszcie coś o podwyżkach które zafundował Lidzbarczanom pompujący burmistrz !!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages