Niedziela, 20 września 2020. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Przedstawiamy Wam Księżniczkę Anię i Księcia Natana

2020-06-01 12:00:00 (ost. akt: 2020-06-01 14:07:18)

Aż 15 cudownych dzieci pretendowało do tytułu Małego Księcia i Małej Księżniczki powiatu lidzbarskiego! Wśród dziewczynek najwięcej głosów zdobyła niespełna roczna Ania Zelwak z Lidzbarka Warmińskiego. Wśród chłopców prym wiedzie Natan Daukszewicz z Ornety.

Mamy już tegorocznych zwycięzców naszego plebiscytu na Małą Księżniczkę i Małego Księcia. To Ania Zelwak z Lidzbarka Warmińskiego i Natan Daukszewicz z Ornety.

Na drugim miejscu wśród dziewczynek znalazła się Marianna Męczkowska, a na trzecim Nikola Kondratowicz. Obie dziewczynki są z Lidzbarka Warmińskiego.

Do plebiscytu zgłosiliście państwo siedem dziewczynek. Poza wymienionymi wyżej były też: Hanna Zelwak, Tola Miściur, Julia Konstanty i Kornelia Kowalska.

Było też ośmiu chłopców: Natan Daukszewicz, Kacper Stankiewicz, Marcel Czepul, Nikodem Jaros, Mikołaj Grzelak-Maczyta, Mateusz Miściur, Julian Kocz i Kornel Kimbar.

Pierwsze miejsce wśród chłopców zdobył jak wspomnieliśmy Natan Daukszewicz z Ornety. Na drugim miejscu uplasował się także ornecianin Kacper Stankiewicz, a na trzecim Marcel Czepul z Lidzbarka Warmińskiego.

Plebiscyt ruszył 6, a zakończył 25 maja 2020 roku.

Kandydatury dzieci do tytułu Małego Księcia i Małej Księżniczki można było zgłaszać do 23 maja 2020 do godziny 10.00, wysyłając mail na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl

Fotografie dzieci wraz z rankingiem publikowaliśmy na naszej stronie internetowej lidzbarkwarminski.wm.pl

Na dzieci można było głosować wysyłając sms do końca dnia 25 maja 2020. Tytuły Małych Książąt 2020 powiatu lidzbarskiego otrzymały te dzieci, których zdjęcia uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. W tym przypadku są to Ania i Natan.

Przypominamy, że dodatkowo przyznane są tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia "Gazety Olsztyńskiej"/"Dziennika Elbląskiego". Otrzymali je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages