Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Mamy pierwszych kandydatów na Małe Książęta

2020-05-07 12:15:35 (ost. akt: 2020-05-07 16:36:17)
Ania Zelwak i Marcel Czepul

Ania Zelwak i Marcel Czepul

Autor zdjęcia: album prywatny

Mamy już pierwszych kandydatów do tytułu Małego Księcia i Małej Księżniczki powiatu lidzbarskiego. Pierwszą zgłosiliście Państwo Anię Zelwak z Lidzbarka Warmińskiego, która ma tylko roczek. Natomiast pierwszym zgłoszonym chłopcem jest trzyletni Marcel Czepul, także lidzbarczanin.

Mamy już pięcioro dzieci do tytułów Małych Książąt. Poza wspomnianymi Anią i Marcelem są też Tola i Mateusz Miściur oraz Kacper Stankiewicz.

Plebiscyt ruszył 6 maja 2020 i potrwa do 25 maja 2020 roku.

Przypominamy
Kandydatury dzieci do tytułu Małego Księcia i Małej Księżniczki można zgłaszać do 23 maja 2020 do godziny 10.00. Mail wysyłamy na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać:
— imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko rodzica (opiekuna) oraz numer telefonu do kontaktu.
oraz oczywiście zdjęcie dziecka (wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB). Przy czym na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko.

W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2020.

Fotografie dzieci umieścimy z odpowiednimi numerami do głosowania na naszej stronie internetowej lidzbarkwarminski.wm.pl

Tytuły Małych Książąt 2020 powiatu lidzbarskiego otrzymają te dzieci, których zdjęcia uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia "Gazety Olsztyńskiej"/"Dziennika Elbląskiego". Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie rozpocznie się po otrzymaniu pierwszego zgłoszenia. Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się na stronie gazetaolsztynska.pl

Zwycięzcy plebiscytu na szczeblu powiatowym zostaną zaprezentowani w Gazecie Lidzbarskiej.

Natomiast Mały Książę i Mała Księżniczka, którzy uzyskali największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w "Gazecie Olsztyńskiej"/"Dzienniku Elbląskim".


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages