Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Wypadek na trasie Lidzbark Warmiński - Runowo AKTUALIZACJA

2020-04-02 11:22:20 (ost. akt: 2020-04-03 12:32:40)

Autor zdjęcia: oko

Około godziny 11.00 doszło do wypadku drogowego na trasie Lidzbark Warmiński - Runowo na drodze wojewódzkiej nr 513. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

W przydrożne drzewo uderzyła kobieta jadąca oplem astrą. Poszkodowana została zakleszczona w pojeździe i żeby ją wydostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala w Bartoszycach.

Jechała sama od strony Lidzbarka Warmińskiego. Prawdopodobnie wyprzedzając inne auto, straciła panowanie nad swoim samochodem i uderzyła w przydrożne drzewo.

Na domiar złego w jej samochód uderzył renault laguna, w którym jechały dwie osoby. Na szczęście kierowcy i pasażerowi nic się poważnego nie stało.

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Aktualnie nie ma żadnych utrudnień w ruchu.
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (2 kwietnia) wydaniu m.in.

Pani Krystyna uważa, że wszyscy musimy rygorystycznie przestrzegać zakazów. jej zdaniem nie wszyscy to rozumieją.Zaraza nie będzie trwała wiecznie
Sprawdziliśmy, jak mieszkańcy Olsztyna przestrzegają zakazów, które mają chronić przed epidemią koronawirusa. Nakazy są przestrzegane. Widać jednak, że jesteśmy coraz bardziej zmęczeni pełzającą epidemią. Wielu puszczają nerwy...

2005 po śmierci papiezaSamotna trumna przed bazyliką
Na placu Świętego Piotra stoi trumna wykonana z drewna cyprysowego. Na niej leży ewangeliarz, którego karty przewraca wiatr. W końcu księga się zamyka, tak jak ziemski rozdział życia Jana Pawła II. Dziś mija 15. rocznica śmierci papieża.

Przełóżmy wybory prezydenckie
Tak można skwitować stanowisko większości prezydentów i burmistrzów największych miast regionu. Są jednak i tacy, którzy uważają inaczej. No i są też tacy, którzy swojego zdania nie chcą ujawnić.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages