Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Marek Niepiekło, Jakub Hanusz, Bartosz Drozd - Moto Klub Lidzbark Warmiński

2020-03-23 08:22:56 (ost. akt: 2020-03-23 08:29:16)

Autor zdjęcia: Moto Klub

W dzisiejszym artykule poznamy lepiej sylwetki kolejnych zawodników Moto Klubu Lidzbark Warmiński. Pod lupę wzięliśmy Marka Niepiekło, Jakuba Hanusz i Bartosza Drozd.

Marek Niepiekło jest w szeregach lidzbarskiego Moto Klubu od ponad 15 lat. Niezły wynik, jeśli chodzi o staż w motocrossie, ale to nie jest wiadomość dnia. Marek oznajmił, iż w tym sezonie przechodzi na pomarańczową stronę mocy i w dodatku o pojemności 450 cc. Zawodnik Moto Klubu zapowiedział starty w Pucharze Polski oraz Mistrzostwach Strefy Polski Północnej w klasie MX 1C. Jest zawodnikiem, który lubi „ostrą” piaskownice, toteż tory w Lipnie i Więcborku bliskie są jego sercu.

Jakub Hanusz, już w ubiegłym sezonie z zawodów na zawody prezentował coraz wyższą formę i walczył z najlepszymi w imprezach najwyższej rangi. W tym sezonie Kubę będziemy mogli oglądać w Mistrzostwach Polski w klasie MX 125 oraz w zawodach MSPP i Mistrzostwach Okręgu w klasie MX Junior. W tym roku bronią Kuby będzie 2-suwowa Husqvarna o pojemności 125 cc.
Jakub Hanusz jest zawodnikiem klubu od 2014 roku, a ulubionym torem oprócz oczywiście rodzimego jest tor w Olecku.

Bartosz Drozd w lidzbarskim teamie jest od 2013 roku. Plan na ten sezon to starty w Pucharze Polski w klasach MX 2C i MX 1C, a także Mistrzostwa Strefy i Okręgu w klasie MX 2C. Bartosz pozostaje ,,przy czerwonym" i w tym sezonie będzie startował Hondą CRF 250 cc. Swoją formę chętnie doskonali na prywatnym torze, ale miło mu się jeździ także w Więcborku oraz Bartoszycach.

Marcin Dalecki/Moto Klub Lidzbark Warmiński
Zdjęcia: Tomasz Nykiel Fotografia, na zdjęciu nr 1. Jakub Hanusz, nr. 2 Bartosz Drozd

Źródło: Moto Klub Lidzbark Warmiński


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages