Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Lidzbarski sport w cieniu koronawirusa

2020-03-18 08:40:57 (ost. akt: 2020-03-18 09:04:39)

Autor zdjęcia: Marcin Dalecki

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim ze względu na zagrożenie epidemiologiczne odwołał wszystkie zajęcia klubów, sekcji i stowarzyszeń na halach sportowych przy ulicach Polnej i Bartoszyckiej. Odwołano także wszystkie zaplanowane wydarzenia sportowe.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie m.in. planowane na dni 20 - 22 marca warsztaty Capoeira "Batizado e troca da corda" nie odbędą się. Trener Marcin Lipski zapewnił, że gdy tylko sytuacja się poprawi zorganizuje warsztaty dla wszystkich miłośników capoeira.

Stosując się do rozporządzeń państwowych (m.in. zakaz zbiorowych zgromadzeń powyżej 50 osób) również Mistrzostwa Strefy Polski Północnej zaplanowane na 29 marca 2020 roku zostały odwołane.

Zawody te zostaną rozegrane w późniejszym terminie, a wybór nowej daty jest zależny od rozwoju sytuacji, z jaką mamy do czynienia w chwili obecnej.

Zalecane jest, aby najbliższym czasie pozostać w domu. Zamknięte siłownie nie przeszkadzają jednak w potrzymaniu świetnej formy, o którą można zadbać w mieszkaniu. Warto kilka razy w tygodniu poświęcić czas na intensywny wysiłek. Wcale nie trzeba mieć specjalnego sprzętu, w wielu przypadkach wystarczy masa własnego ciała.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: OSiR Lidzbark Warmiński


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages