Srebrny medal dla Jakuba Walczyńskiego

2020-03-03 11:49:37(ost. akt: 2020-03-03 12:52:54)

Autor zdjęcia: Marcin Dalecki

Jakub Walczyński zajął drugie miejsce podczas Pucharu Polski w zapasach w stylu klasycznym kadetów w Warszawie.
W turnieju wystartowało trzech zawodników LUKS Warmii. W kategorii 65 kg w finale spotkali się zawodnicy Budowlani Olsztyn i Warmii Lidzbark Warmiński. Sebastian Wesołowski (Budowlani Olsztyn) pokonał Jakuba Walczyńskiego (Warmia Lidzbark Warmiński). Blisko podium był Rafał Wangin (Warmia Lidzbark Warmiński) – waga 60 kg, który zajął piąte miejsce. W klasyfikacji zespołowej Warmia Lidzbark Warmiński zajął lokatę w połowie drugiej dziesiątki.