Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Przewóz osób na każdą okazję

2020-05-13 11:00:00 (ost. akt: 2020-05-13 11:41:30) Artykuł sponsorowany

SAMSON TRANSPORT to firma przewozowa świadcząca usługi na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Oferta firmy jest bogata, a dział logistyczny dba o terminowość i elastyczność usług. Wynajem samochodu (busa) czy zamówienie przejazdu z dnia na dzień za granicę nie stanowi problemu.

Auta, maksymalnie dziewięcioosobowe są do dyspozycji zarówno osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych (w razie potrzeby firma podstawia kilka aut).
- Oferujemy szeroki profil usług od przewozów pracowników, klubów sportowych, poprzez obsługę imprez turystycznych, szkoleń i wyjazdów integracyjnych, spotkań biznesowych oraz rodzinnych - wymienia Robert Szamszon, właściciel Samson Transport. - Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonymi, między innymi w klimatyzację z dodatkowymi nawiewami, ogrzewanie, nagłośnienie oraz wi-fi i komfortowo wykończonymi samochodami - kontynuuje.

Co najważniejsze SAMSON TRANSPORT, to przede wszystkim bezpieczeństwo. W trasę zawsze wyrusza dwóch doświadczonych kierowców, tak aby przejazd był maksymalnie sprawny i godny zaufania. Samochody nie są oklejone ani oznaczone, co jest dodatkowym atutem przy ich wynajęciu.

Jeśli szukasz niezawodnego przewoźnika oferującego konkurencyjne ceny, świadczącego wysoką jakość usług, z doświadczoną i przeszkoloną kadrą w niezbędnych aspektach podróży, posiadającego pozwolenia i licencje potrzebne do wykonywania oferowanych usług krajowych i międzynarodowych, zgłoś się do SAMSON TRANSPORT www.samson.info.pl

Oferujemy przewóz busem: osób, paczek, przesyłek i towarów na terenie kraju oraz obszaru Unii Europejskiej, a także:
- krajowy i międzynarodowy transport osób/grup
- transport przesyłek pod wskazany adres
- przewozy na lotnisko
- przewozy pracowników
- wycieczki, przejazdy szkolne
- przewozy osób np. na koncerty, goście weselni, pogrzeby
- wyjazdy na zawody sportowe, targi
- wynajem busów na imprezy okolicznościowe i inne...

SAMSON TRANSPORT

Siedziba ul. Bartoszycka 30, Lidzbark Warmiński

tel.+48 534-013-024 Robert,
+48 730-997-323 dział logistyki

www.samson.info.pl
e-mail: transport@samson.info.plPolub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages