II Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur

2020-02-17 13:00:21(ost. akt: 2020-02-17 13:27:24)
W Kętrzynie 16 lutego odbył się II Rzut Ligi Międzyszkolnej Warmii i Mazur w kategorii młodzik oraz mini zapasy.
W klasyfikacji szkół dziewczyny wywalczyły drugie, natomiast chłopcy trzecie miejsce dla Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lidzbarku Warmińskim.

W kategorii młodziczki wystartowały trzy zawodniczki, które stanęły na najwyższych stopniach podium, tym samym zdobywając złoto: Wangin Małgorzata (39), Trawińska Wiktoria (54), Bartczak Aleksandra (62).

W kategorii młodzik złoto zdobył Pupkiewicz Wojciech (85). Drugie miejsce zajęli Boksa Piotr (41), Borzyński Olgierd (85), natomiast brązowym medalem pochwalić się mogą: Sobolewski Bartosz (44), Welc Norbert (48), Linowski Mateusz (57), Maścianica Szymon (68), Bilkiewicz Jakub (85).

Tuż za podium, zajmując piąte miejsce byli: Michalik Piotr (35), Kuchalski Kacper (52), Pupkiewicz Oskar (57), Pączkowski Konrad oraz Wieczorek Oliwier.

W mini zapasach lidzbarscy zapaśnicy wywalczyli trzy złote (Małgosia Wangin, Chlewiński Szymon i Boksa Piotr), jeden srebrny (Markuc Julian) oraz trzy brązowe medale (Biekieszczuk Michał, Michalik Piotr, Piotrowicz Wiktor).