środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Zmienne warunki pogodowe przyczyną wypadków

2019-12-16 12:57:25 (ost. akt: 2019-12-17 19:16:34)

Autor zdjęcia: KPP

Zmienne warunki pogodowe mogą być bardzo zdradliwe. Dlatego lepiej z większą pokorą wciskać pedał gazu i skupić wzrok na drodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano. około godz. 8:00. Na trasie Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto, za m. Kraszewo. Na prostym odcinku drogi kierujący osobowym mitsubishi na bartoszyckich nr rejestracyjnych wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Ranna w wypadku pasażerka pojazdu została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Bartoszycach. 72-letni kierowca nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Dziś i w dniach najbliższych na drogach regionu będą panowały zmienne warunki drogowe. Jaj pawierzchnia mimo dodatniej temperatury, w wielu miejscach jest śliska i momentami oblodzona. Dlatego przy każdej okazji policjanci zwracają się do wszystkich kierujących o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages