Sobota, 19 września 2020. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

„ SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU” CERTYFIKAT WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO KURATORA OŚWIATY

2019-12-04 12:30:41 (ost. akt: 2019-12-04 12:39:35)

Autor zdjęcia: "Piąteczka"

Ubiegły rok szkolny ze względu na setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości był wyjątkowy również dla przedszkolaków z Przedszkola nr 5 "Piąteczka"

http://m.wm.pl/2019/12/orig/20191129-122427-1-595621.jpg

Czas ten obfitował w szereg działań, które zostały docenione zostały przez Kapitułę Konkursową Kuratora Oświaty prestiżowym certyfikatem „ Szkoła Wierna Dziedzictwu.”
Wiek przedszkolny to początek budzenia zainteresowania historią naszej ojczyzny, uwrażliwianie na piękno, folklor i tradycje Warmii.
Istotne jest to, aby treści, wiadomości przekazywane były w atrakcyjnej formie, którym towarzyszy wiele pozytywnych emocji.
Nasz roczny plan działań wzbogaciliśmy o udział i realizacje proponowanych zadań min. w ogólnopolskim programie „ Piękna nasza Polska cała” - Za podjęte przedsięwzięcia w ramach powyższego projektu otrzymaliśmy list gratulacyjny i upominki od prezydenta Andrzeja Dudy.
Kolejną realizowaną przez nas akcją był ogólnopolski projekt „ Krecik poznaje Polskę” , w którym dzieci poznawały nasz region i kraj.
Wszystkie projekty przeplatały się i uzupełniały w trakcie całego roku. Ponadto nasze działania wzbogacane były systematycznie pojawiającymi się w trakcie propozycjami, pomysłami i zainteresowaniami dzieci i nauczycieli. Jesteśmy bardzo dumni z uzyskanych efektów.


Koordynatorka Przedszkola „ Piąteczka”
Aneta Wolańska

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages