Sobota, 19 września 2020. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Mikołajki dla "Katolika"

2019-12-03 13:25:39 (ost. akt: 2019-12-03 14:03:10)

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim jest szkołą, która dynamicznie się rozwija. Rozpoczęło drugi rok działalności.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim jest szkołą, która dynamicznie się rozwija. Rozpoczęło drugi rok działalności. Obecnie w czterech klasach – jednej drugiej i trzech pierwszych – uczy się 102 uczniów. Wciąż przybywają nowi uczniowie, przenoszący się z innych szkół. Liceum zatrudnia 25 nauczycieli.

Szkoła utrzymuje się z subwencji oświatowej, nie pobiera od uczniów czesnego, nie przynosi zysków. Celem jej działalności jest edukacja na odpowiednio wysokim poziomie i wychowanie młodzieży w duchu wartości chrześcijańskich. Trudno byłoby sobie wyobrazić funkcjonowanie szkoły bez dobrych i nowoczesnych pomocy i środków dydaktycznych.

W związku z tym w sobotę, 7 grudnia o godz. 15.00 Parafia św. Andrzeja Boboli oraz przyjaciele szkoły organizują akcję „Mikołajki dla Katolika”, połączoną z występami zespołów tanecznych i muzycznych, kiermaszem ciast, ozdób świątecznych i innych rzeczy, licytacjami oraz innymi atrakcjami. Całkowity dochód z akcji przeznaczony będzie na zakup wyposażenia do sal lekcyjnych liceum katolickiego. Już teraz serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages