środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Podziękowania dla policjantów

2019-12-02 14:31:27 (ost. akt: 2019-12-02 14:41:11)

Do Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim wpłynęły podziękowania dla policjantów ruchu drogowego. Przesłane zostały przez mieszkankę Bartoszyc, która w ten sposób chciała podziękować policjantom za udzieloną pomoc

Do lidzbarskiej komendy wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy z patrolu ruchu drogowego za pomoc i wsparcie udzielone Pani, której awarii uległ pojazd podczas podróży do domu.

Z przesłanej informacji od mieszkanki Bartoszyc wynika, że do zdarzenia doszło w połowie listopada br. Wówczas kobieta wracała razem z córką w późnych godzinach nocnych do domu w Bartoszycach. Na wylocie z Lidzbarka Warmińskiego awarii uległ akumulator w pojeździe kierującej. Policjanci, kiedy zauważyli stojący na poboczu samochód podjechali i zainteresowali się opisaną wyżej sytuacją.
Dzięki pomocy funkcjonariuszy obie Panie mogły wyruszyć w dalszą podróż. Jak napisała mieszkanka Bartoszyc „za udzieloną sprawną i konstruktywną pomoc życzy funkcjonariuszom wielu sukcesów”.

Jak podkreślają policjanci, którzy „przyczynili się” do rozwiązania problemu Jesteśmy po to, aby służyć, a takie wyrazy uznania bardzo nas cieszą i dodają sił do dalszego, wzorowego pełnienia służby.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages