Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Dziś w Starostwie można uzyskać dostęp do IKP

2019-10-30 09:00:29 (ost. akt: 2019-10-30 11:06:37)

W starostwie Powiatowym W Lidzbarku Warmińskim można dzisiaj uzyskać dostęp do Internetowego Konta Pacjenta oraz odebrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego

W godzinach 11-14 pracownicy Starostwa, jak i mieszkańcy powiatu lidzbarskiego będą mieli także możliwość, za okazaniem dowodu osobistego, otrzymania Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz potwierdzenia profilu zaufanego w celu uzyskania dostępu do Internetowego Konta Pacjenta.

IKP jest internetową aplikacją, dzięki której w łatwy, szybki i bezpieczny sposób można odnaleźć informacje o swoich danych medycznych, które dotychczas były rozproszone w różnych miejscach.

Można także odebrać i zrealizować e-receptę, a następnie między innymi weryfikować historię zrealizowanych recept mając tym samym dostęp np. do dawkowania jakie zalecił lekarz czy do wykazu zakupionych w ostatnim czasie leków.

Logując się do IKP mamy również dostęp do historii swoich wizyt, za które zapłacił Narodowy Fundusz Zdrowia, a w przypadku rodziców również do analogicznych danych dla swoich dzieci. Za pomocą tej aplikacji można wypełnić ankietę zdrowego stylu życia i dowiedzieć się o możliwości skorzystania z wybranych programów profilaktyki zdrowotnej.


GA

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zw #2811580 | 195.136.*.* 30 paź 2019 11:28

    z puntualnoscią u nich jest zle.O 11.10 jeszcze nikogo nie było

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages