Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Zrealizuj z Nami wszystkie swoje kredytowe plany!

2019-10-03 11:04:33 (ost. akt: 2019-10-04 12:19:18) Artykuł sponsorowany
Pracownice MFinansów analizują ofertę piętnastu banków, pośredniczą w załatwianiu formalności, mają doświadczenie, a dbałość o klientów to ich priorytet.

Pracownice MFinansów analizują ofertę piętnastu banków, pośredniczą w załatwianiu formalności, mają doświadczenie, a dbałość o klientów to ich priorytet.

Autor zdjęcia: Bernadetta Stańko

Przy Placu Wolności w Lidzbarku Warmińskim w Placówce MFinanse można nie tylko uzyskać kredyt, ale przede wszystkim poradzić się jaka opcja będzie dla nas najkorzystniejsza.

Specjaliści Partnera Kredytowego MFinanse sprawdzą każda dostępną możliwość kredytowania. Zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

— Oferujemy wszystkie produkty Mbanku — mówi dyrektor placówki Sandra Piórkowska, w tym w
szczególności: kredyty hipoteczne, gotówkowe, pożyczki hipoteczne, limity w kontach osobistych, kredyty inwestycyjne, obrotowe oraz kredyty w rachunku bieżącym zabezpieczone gwarancją BGK, leasing, konta osobiste oraz firmowe.

Celem Partnera Kredytowego MFinanse jest pozyskiwanie najatrakcyjniejszej oferty finansowania dla swoich kredytobiorców, dlatego placówka nie ogranicza współpracy do jednego banku. Nasza oferta proponuje dostęp do około 15 banków, posiadających najlepsze notowania na rynku produktów finansowych.

— Pośrednictwo jest u nas nie tylko profesjonalne ale również bezpłatne, tak więc klient palcówki nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, związanych z uzyskaniem finansowania — kontynuuje Sandra Piórkowska.

— Ofertą wyróżniającą Lidzbarskiego Partnera kredytowego MFinanse na rynku jest także pomoc w założeniu działalności gospodarczej. Klient Który zdecyduje się otworzyć firmę poprzez tzw. "FIRMOOTWIERACZ" może liczyć na pomoc w czynnościach związanych z nowo otwartą działalnością, bez konieczności zbędnych wizyt w urzędach. Cała procedura trwa jeden dzień — wyjaśnia Urszula Pietkiewicz współprowadząca placówkę. — Oferujemy także szeroką pomoc przy kredytach hipotecznych.

Nasze obowiązki to nie tylko udzielenie kredytu, ale też poradnictwo i pośrednictwo w załatwianiu formalności w urzędach, na przykład w Księgach Wieczystych, czy starostwie powiatowym. Warto więc poradzić się nas zanim zdecydujecie się państwo na podpisanie przedwstępnej umowy zakupu.

Zdarza się, że zawiłości urzędnicze sprawiają trudności mieszkańcom. Tak jest na przykład w przypadku spraw spadkowych, czy kupna nieruchomości. Mamy już doświadczenie, wiemy jakie pułapki czyhają na naszych klientów, potrafimy je dostrzec i skutecznie przeciwdziałać.

Nasza oferta skierowana jest również do osób zajmujących się działalnością rolniczą. Pomagamy w procedurach uzyskania kredytów na budowę i rozbudowę budynków inwentarskich oraz maszyn i urządzeń współfinansowanych ze środków unijnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się leasingi.

— Oczywiście jak każdy bank, o czym już wspominaliśmy, oferujemy także kredyty gotówkowe, które nasi klienci mogą zaciągnąć przez nas w innych bankach oraz w banku którym są już klientami, dodajmy — na tych samych warunkach, jakie te banki oferują, i możemy je dla nich negocjować, więc na pewno warto się z nami spotkać — zachęca Sandra Piórkowska. — Co bardzo ważne, jesteśmy na bieżąco z ofertami innych banków oraz ich procedurami, a także z obowiązującymi i zmieniającymi się przepisami.

Nasza dewiza to absolutna dbałość o klienta!!!!

Zapraszamy do naszej siedziby przy Placu Wolności 11 Lidzbarku Warmińskim.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages