Koniec zwycięskiej passy Polonii

2019-09-16 14:08:43(ost. akt: 2019-09-16 14:13:12)

Autor zdjęcia: Ola Miecznikowska

W niedzielę 15 września na Stadionie Miejskim im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim odbył się mecz 7. kolejki forBET IV Ligi pomiędzy Polonią Lidzbark Warmiński a Pisą Barczewo.
Każda passa kiedyś się kończy. Niestety seria MKS Polonii Lidzbark Warmiński musiała się zakończyć w meczu z Pisą Barczewo.

Mecz od początku był bardzo otwarty, sytuacje bramkowe miał zespół Polonii jak i Pisy. Zawodnicy na przerwę schodzili jednak z bezbramkowym wynikiem.

Wynik spotkania w 65. minucie otworzyli goście, jednak już po 4 minutach wyrównał Sebastian Zajączkowski.

W bramce Pisy bardzo dobrze radził sobie bramkarz, który kilkukrotnie ratował przyjezdnych przed stratą gola.

Powiedzenie "niewykorzystane okazje się mszczą" sprawdziło się. W 81. minucie goście objęli prowadzenie, a w doliczonym czasie gry podwyższyli na 3:1.

Słabsze mecze się zdarzają, nie można wszystkiego wygrywać. Zawodnicy mieli gorszy dzień, ale to nie oznacza, że zwieszają broń.

Prawdziwych piłkarzy poznaje się nie po zwycięstwach, lecz po tym jak podnoszą się po porażkach. Piłkarze nie poddają się i walczą dalej.

Najbliższa okazja już w najbliższą sobotę o 16:30, na wyjeździe MKS Polonia zagra z liderem tabeli - GKS LZS Wikielec.
Marcin Dalecki

Mecz: MKS Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Pisa Barczewo
Wynik: 1:3

Przebieg:
0:1 - 65 minuta (GKS Pisa Barczewo)
1:1 - 69 minuta - bramka Sebastian Zajączkowski (MKS Polonia Lidzbark Warmiński)
1:2 - 81 minuta (GKS Pisa Barczewo)
1:3 - 90+4 minuta (GKS Pisa Barczewo)

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PoloniaLidzbarkWarminski