środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Ciąg dalszy przygód filmowych Lidzbarskiej Grupy Filmowej

2019-09-11 15:07:03 (ost. akt: 2019-09-11 15:09:36)

Autor zdjęcia: Rafał Pliszka

Dzięki środkom przekazanym przez Stowarzyszenie Kobiet Miej Marzenia z grantu „charytatywnie – aktywnie” możemy zrealizować kolejny film i poprawić jakość naszej pracy. Kolejny lokalny temat w oku kamery.

Ciekawe projekty muszą trwać aby mogły tworzyć interesujące działania. Kolejne spotkanie Lidzbarskiej Grupy Filmowej i kolejne minuty filmu zostały utrwalone na karcie pamięci kamery.

W sierpniu spotkanie plenerowe w „małym amfiteatrze” pozwoliło zapoznać wszystkich chętnych o tematyce filmu oraz możliwościach jakie daje udział w warsztatach.

Kolejne spotkanie miało już bardzo praktyczny charakter. Wielką pomoc okazała nam młodzież związana ze Świetlicą przy Parafii Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim.

Osoby wspierające projekt mogły poczuć ciężką prace ekipy technicznej lub jeżeli odwaga pozwoliła wcielić się w jedną z postaci filmu. Działania sfinansowane dzięki środkom przekazanym przez Stowarzyszenie Kobiet Miej Marzenia z grantu „charytatywnie – aktywnie”.

Planem filmowym na kilka godzin stał się most Kopernika w pięknym otoczeniu zabytkowej lidzbarskiej świątyni. Tematyka wojenna jest trudną materią więc z tym większym zadowoleniem poznaliśmy zdanie młodych mieszkańców miasta o tym okresie historii regionu.

Dziękujemy również za wsparcie dla Lidzbarskiego Domu Kultury za użyczenia „małego amfiteatru” na spotkanie inauguracyjne projektu.
R.P.


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: dzikamanufaktura

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages