Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Jesienny Turniej Siatkówki Kobiet

2019-09-11 12:00:00 (ost. akt: 2019-09-11 13:07:53)

Zbliża się Jesienny Turniej Siatkówki Kobiet. Organizatorami są radna Agnieszka Serwach i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim. Odbędzie się już 29 września. Rozgrywki cieszą się zainteresowaniem zawodniczek i publiczności.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim zaprasza na kolejny Jesienny Turniej Siatkówki Kobiet, który odbędzie się 29 września w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Polnej 36.

W tej edycji zawodniczki będą walczyły o Puchar Posła na Sejm RP Jacka Protasa oraz tradycyjnie o Nagrodę Specjalną Radnej Agnieszki Serwach.

Oczywiście jak zwykle, organizatorzy przygotowali wiele nagród indywidualnych (zapewniają, że "będzie na bogato"), dlatego warto zgłosić drużynę jak najszybciej.
Liczba miejsc ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 23 września do godz. 14:00. Należy je wysłać na adres: osir@lidzbarkwarminski.pl, (ewentualnie zadzwonić pod nr. 89 767 20 87).

Turniej cieszy się dużym powodzeniem, bo zawsze odbywa się w miłej atmosferze (zawodniczki przyjeżdżają z całymi rodzinami, także z małymi dziećmi) i przyjemnej oprawie.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej OSiR (osir.wamasoft.pl/aktualnosci).


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages