Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Walne zebranie członków Stowarzyszenia „Łyna-Ława”

2019-09-07 08:34:21 (ost. akt: 2019-09-06 15:45:13)

Autor zdjęcia: Materiały Starostwa Powiatowego

W Prawdińsku (Obwód Kaliningradzki) 28 sierpnia odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Samorządów Przygranicznych Euroregionu Łyna-Ława, w którym starosta lidzbarski Jan Harhaj pełni funkcję członka zarządu.

Podczas zebrania przedstawione zostało sprawozdanie z działalności zarządu stowarzyszenia „Łyna-Ława” za okres od 17 grudnia 2018 r. do 28 sierpnia 2019 r. , następnie członkowie stowarzyszenia większością głosów „za” udzielili absolutorium dla zarządu.

Zarząd stowarzyszenia podsumował również XIX Międzynarodowy Spływ Kajakowy pn.: „Łyna-Ława”, który odbył się w dniach 2-6 czerwca 2019 r. rzeką Łyną od miejscowości Olsztyn przez Dobre Miasto, Lidzbark Warmińskim, Sępopol, przez granicę polsko-rosyjską do Prawdinska.

Podczas spotkania prezes stowarzyszenia a zarazem starosta powiatu bartoszyckiego Jan Zbigniew Nadolny podziękował za zaangażowanie w pracach na rzecz stowarzyszenia i pomoc w organizacji corocznych spływów kajakowych m.in. przedstawicielowi Urzędu Marszałkowskiego oraz przedstawicielom samorządów powiatowych i gminnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, którzy czynnie wspierali działania podejmowane przez Stowarzyszenie i obecnie zakończyli swoją pracę na dotychczas pełnionych funkcjach.

Po omówieniu spraw organizacyjnych członkowie stowarzyszenia samorządów Przygranicznych Euroregionu Łyna-Ława ustalili wstępną datę jubileuszowego XX spływu kajakowego na 5 czerwca 2020 roku.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages