Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

W "SuperAgro WiM" można wygrać darmową promocję w mediach

2019-08-30 12:00:11 (ost. akt: 2019-08-30 13:27:07)

Autor zdjęcia: Mariola Adela Karpowicz

Nasza Akcja///Ruszył plebiscyt "SuperAgro WiM". Gospodarstwa agroturystyczne, wiejskie lokale i sołectwa mogą w nim wygrać darmową promocję w mediach. Znacie takie miejsca? Zgłoście je nam.

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Masz na wsi lokal? Uważasz, że twoja wieś jest najpiękniejsza ze wszystkich? W takim razie "SuperAgro WiM" jest dla Ciebie.

Przypomnijmy. Ponad 40% mieszkańców naszego regionu mieszka na wsi. Chcemy to docenić, a przy okazji wypromować gospodarstwa agroturystyczne i lokale gastronomiczne z prawdziwie wiejską duszą.

Chcemy też pokazać wiejskie społeczności i ich liderów. Dlatego zorganizowaliśmy akcję "SuperAgro WiM". Termin nie jest wybrany przypadkowo, bo weszliśmy w okres dożynkowy. I już teraz zapraszam 22 września do skansenu w Olsztynku na Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie.

Nasza akcja ma trzy kategorie:
— Sołectwo Roku 2019
— Gospodarstwo Agroturystyczne 2019
— Lokal z Wiejską Duszą 2019

Prosimy o zgłaszanie nowych kandydatur. Mile widziane uzasadnienia i zdjęcia. Piszcie na adres: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl. Głosowanie sms już trwa.

Sołectwo, gospodarstwo i lokal wybierzemy we wszystkich powiatach naszego regionu. Wybierzemy też zwycięzców na szczeblu regionalnym. Wszyscy laureaci mogą liczyć na promocję w naszych mediach.

Zdobywcy pierwszego miejsca w rankingach powiatowych otrzymają od nas stronę w naszych tygodnikach, zdobywcy 2 i 3 miejsca po pół strony. Teksty ze zdjęciami zamieścimy także w internecie. I przypomnimy je wiosną 2020 roku, przed długim, majowym weekendem.

Na to samo w Gazecie Olsztyńskiej oraz na gazetaolsztynska.pl mogą liczyć laureaci w rankingu regionalnym. Ponadto dla zdobywców pierwszych miejsc w rankingu regionalnym wiosną 2020 roku nakręcimy filmy promocyjne, które zamieścimy na naszych stronach www.

Regulamin TUTAJ

KANDYDACI Z POWIATU LIDZBARSKIEGO

Sołectwo Roku 2019Gospodarstwo Agroturystyczne


Lokal z Wiejską Duszą 2019Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages