Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Starostowie powiatów olsztyńskiego, braniewskiego i lidzbarskiego podjęli współpracę by promować Warmię

2019-08-21 13:54:22 (ost. akt: 2019-08-21 14:07:18)

Autor zdjęcia: Materiały Starostwa Powiatowego

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim spotkali się trzej starostwie — Jan Harhaj, Andrzeja Abako i Karol Motyka. Omawiali współpracę w zakresie promocji powiatów: olsztyńskiego, braniewskiego i lidzbarskiego.

Działania promocyjne są niezmiernie ważne ponieważ budują pozytywny wizerunek powiatu i dają wiele możliwości, zarówno dla zwiększenia popularności w regionie jak i integracji lokalnej społeczności.

W celu podjęcia współpracy między powiatami Starosta Lidzbarski Jan Harhaj zaprosił na spotkanie Starostę Olsztyńskiego Andrzeja Abako oraz Starostę Braniewskiego Karola Motykę.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim.

Włodarze powiatów omówili i zapoznali się z projektem pt. „Powiaty Warmii”, którego hasło przewodnie brzmi „Warmia jest miła” i nawiązuje do hymnu warmińskiego „O Warmio moja miła”.

Koordynatorem i realizatorem działań będzie Stowarzyszenie „Dom Warmiński” oraz wymienione wyżej starostwa powiatowe, a zakres współpracy to przede wszystkim tworzenie oraz promowanie produktów turystycznych i imprez lokalnych, opartych na historii i dziedzictwie kulturowym Warmii, a także tworzenie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości i bezpośrednich inwestycji turystycznych na Warmii, organizacja cyklicznych regionalnych imprez plenerowych wspólnie z gminami.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Tubylec z L-k #2780447 | 195.136.*.* 22 sie 2019 15:30

  W ramach pronacji miasta Lidzbark Warm. , to naprawić/załatać jamy w drodze z ulicy Dąbrowskiego w stronę Wielochowa. Bo niedługo to nowe autobusy miejskie pourywają sobie koła. Włodarze Miasta, zapraszam w tamtą część miasta.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages