Czwartek, 3 grudnia 2020. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

W Szkole Podstawowej nr 1 powstaje oddział przedszkolny

2019-08-07 09:01:10 (ost. akt: 2019-08-07 09:05:53)

Autor zdjęcia: materiały UM

W Szkole Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim powstanie nowy oddział przedszkolny. Trwa remont pomieszczeń, które zostały na ten cel przeznaczone.

Pomieszczenia przechodzą gruntowny remont wraz z łazienkami, które będą przystosowane dla maluchów.

W najbliższym czasie sale wypełnią się nowymi mebelkami, zabawkami i pomocami dydaktycznymi. Na podwórku między „jedynką” a „dwójką” powstanie także plac zabaw.

Oddział przedszkolny ruszy we wrześniu tego roku. Trwają zapisy, ale warto się pospieszyć, bo zostało tylko kilka miejsc. Przedszkole będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 16.00.

Warto dodać, że w roku szkolnym 2019/2020 rodzice są zwolnieni z opłat za pobyt dziecka i będą ponosili jedynie koszty wyżywienia.

Dzieci poza realizacją podstawy programowej przeznaczonej dla przedszkolaków, będą brały udział w zajęciach rozwijających kompetencje społeczne oraz porozumiewania się w języku obcym.

Dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola przewidziane są zajęcia poszerzające ich wiedzę na temat wpływu edukacji przedszkolnej na rozwój dziecka w formie warsztatów oraz innych aktywnych metod działalności przedszkola.

Wnioski o przyjęcie do Oddziału Przedszkolnego w wersji elektronicznej dostępne są na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 lub w sekretariacie tej placówki.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 w Lidzbarku Warmińskim lub pod numerem telefonu (89) 767-26-81, (89) 767-62-23.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages