Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Klaudia Kurta Dziewczyną Lata 2019 Powiatu Lidzbarskiego

2019-08-28 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-28 13:42:31)
Klaudia Kurta — Dziewczyna Lata 2019 Powiatu Lidzbarskiego

Klaudia Kurta — Dziewczyna Lata 2019 Powiatu Lidzbarskiego

W rankingu powiatu lidzbarskiego Plebiscytu na Dziewczynę Lata 2019 zwyciężyła Klaudia Kurta z Ornety. Na drugim miejscu znalazła się Natalia Stankiewicz, a na trzecim Ilona Pasławska. Obie panie także są mieszkankami Ornety.

Klaudia Kurta mieszka w "mieście smoka" dopiero od dwóch lat. Pochodzi z Mingajn, gdzie się wychowywała. W Ornecie ukończyła gimnazjum, a później liceum ogólnokształcące.

Pani Klaudia ma prawie sześcioletnią śliczną córeczkę Wiktorię, która jest, jak mówi ornecianka, jej największym szczęściem. Niedawno obie spędziły kilka chwil nad polskim morzem.

— Bardzo lubimy też razem jeździć rowerami — zwierza się Dziewczyna Lata 2019 Powiatu Lidzbarskiego i już wiemy czemu zawdzięcza idealną figurę.

Przypomnijmy. W plebiscycie "Dziewczyna Lata 2019" mogły brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego.

Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafiła na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”, a rankingu powiatowego na pierwszą stronę naszego tygodnika, czyli Gazety Lidzbarskiej (publikacja już jutro 29 sierpnia 2019).

Laureatki otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej” (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Głosowanie polegało na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany do kandydatki numer. Trwało do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Najwięcej głosów w powiecie lidzbarskim padło na Klaudię Kurta, na drugim miejscu znalazła się Natalia Stankiewicz, a na trzecim Ilona Pasławska.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages