Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

POWIAT LIDZBARSKI „POWIATEM 30-LECIA WOLNOŚCI RP”

2019-07-12 12:51:03 (ost. akt: 2019-07-12 15:23:07)
Starosta Lidzbarski Jan Harhaj ze statuetką ”Orły Polskiego Samorządu – 30-lecia Wolności RP”

Starosta Lidzbarski Jan Harhaj ze statuetką ”Orły Polskiego Samorządu – 30-lecia Wolności RP”

Autor zdjęcia: Materiały Starostwa Powiatowego

W ramach jubileuszowego Ogólnopolskiego Plebiscytu ”Orły Polskiego Samorządu – 30-lecia Wolności RP” decyzją Rady Programowej Powiat Lidzbarski otrzymał tytuł „Powiatu 30-lecia Wolności RP”.

Uroczyste uhonorowanie działań najlepszych samorządów w Polsce odbyło się 14 czerwca 2019 r. podczas Wielkiej Gali „30 lat Wolności RP”.

W czasie uroczystości Powiat Lidzbarski reprezentował Henryk Brochocki, sekretarz urzędu Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim.

Przyznany tytuł jest wynikiem działań zmierzających do podnoszenia standardów obsługi, wzrostu jakości życia mieszkańców oraz pozycji w regionie.

Rada Programowa przy nominacji do plebiscytu brała pod uwagę m.in. stan ekonomiczny powiatu i przynależących jednostek organizacyjnych, dane dotyczące realizacji poszczególnych zadań oraz środków na nie przeznaczonych.

— To kolejne szczególne wyróżnienie, które jest symbolem sukcesu i synonimem jakości pracy wykonywanej przez cały zespół, który na co dzień z zaangażowaniem pracuje i tworzy Powiat Lidzbarski. Dla mnie jako włodarza powiatu jest to nie tylko powód do dumy ale również inspiracja i wzór do dalszego rozwoju – powiedział Jan Harhaj, Starosta Lidzbarski.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages